Wybierz program

  • Ameryka Łacińska
  • Ameryka Północna
  • Azja
  • Europa

Otwórz swój świat na nowe możliwości

Przygoda międzykulturowa z AFS może zmienić Twoje życie na zawsze! Nazywamy to #AFSeffect
STU_GLOBAL

Otwarcie na świat

Zamieszkaj z nową rodziną za granicą. Ciesz się innymi tradycjami. Poświęć czas, by pogłębić swoją wiedzę i docenić inne perspektywy, kultury, religie i wartości.

STU_CHANGE

Nowe perspektywy

Otwórz się na nowe spojrzenie na świat i pomóż innym zobaczyć go z Twojej perspektywy. Zbuduj mosty między różnymi kulturami poprzez zawarcie przyjaźni na całe życie.

STU_FLUENT

Nowe umiejętności

Idź do nowej szkoły, naucz się nowego języka i znajdź sposób na poznanie ludzi pochodzących z innych kultur i środowisk – te umiejętności zabierzesz ze sobą do domu i będziesz z nich korzystać całe życie.

STU_YOU

Nowy Ja

Odkryj na nowo siebie i swoje miejsce w świecie. Naucz się, jak obrócić trudne sytuacje w cenne możliwości rozwoju.

To nie jest rok z życia, ale całe życie w ciągu roku.

„Zdecydowanie mogę odróżnić w moim życiu czas „przed” i „po” programie AFS. Nigdy nie stałabym się osobą, którą jestem teraz, gdyby nie AFS. Wymiana zdecydowanie zmieniła moje życie.”

-Mela Cabrera, uczennica wymiany z Paragwaju do Japonii

Jak mogę zostać uczestnikiem programu AFS?

Dowiedziałeś się już o programie AFS z naszej strony lub spotkałeś nasz zespół osobiście. Teraz jesteś gotowy do aplikowania! Zobacz jak będzie wyglądała Twoja podróż:
STEP1

Znajdź program i wyślij aplikację

Zacznij od wypełnienia aplikacji. Musimy poznać Ciebie, Twoje zainteresowania i oczekiwania, żeby wybrać najlepszy program.

STEP2_ST

Zostałeś zakwalifikowany!

Po zaakceptowaniu wstępnej aplikacji, w grudniu wyślemy wiadomość z zaproszeniem na trzydniowy obóz rekrutacyjny.

STEP3

Weź udział w seminarium przygotowującym

Spotkanie odbywa się na początku czerwca i właśnie tam zaczyna się Twoja przygoda! Seminaria AFS (przed, w trakcie i po zakończeniu programu) pomogą Ci w monitorowaniu indywidualnych i kulturowych możliwości rozwoju.

STEP4_ST

Wejdź na pokład samolotu i poznaj świat

Wolontariusze, rodziny goszczące i pracownicy AFS dołożą wszelkich starań, by ta podróż stała się międzykulturową przygodą, która na zawsze odmieni Twoje życie!

Formularz zgłoszeniowy

Programy Wyjazdowe

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Stypendia

Organizacja AFS pomaga młodym ludziom wyjechać za granicę bez względu na ich sytuację finansową. W związku z tym, AFS współpracuje z przedsiębiorstwami oraz indywidualnymi darczyńcami, by pomóc w sfinansowaniu programu oferując pełne i częściowe stypendia.

Dowiedz się więcej o dostępnych stypendiach
AFS-students

JAK SPRAWIĆ, BY TWOI RODZICE ZGODZILI SIĘ NA WYJAZD?

Informacje dla rodziców

AFS to wiodący program edukacyjny dla młodzieży, wspierany i prowadzony przez wykwalifikowanych pracowników i wolontariuszy. Od 1947 roku AFS pomaga młodym ludziom rozwijać praktyczne umiejętności i wiedzę, cenione przez uczelnie i pracodawców, potrzebne do osiągnięcia sukcesu w globalnym świecie. Program AFS daje młodzieży możliwość poznawania świata poza ich własną społecznością i stawania się pewnymi siebie w kontaktach z ludźmi pochodzącymi z innych krajów i kultur.

Przeczytaj, dlaczego AFS jest właściwym wyborem

Ucz się i odkrywaj zupełnie Nowy Świat

Misją programu AFS jest przekucie każdego doświadczenia w okazję do nauki. Nasi wolontariusze i pracownicy poprowadzą Cię przez Twoją wymianę z pomocą programu stworzonego przez pedagogów AFS i ekspertów z całego świata „AFS Student Learning Journey”. Seminaria oraz comiesięczne spotkania z wyszkolonymi wolontariuszami pomogą Ci w pełni skorzystać z wymiany i przygotują na doświadczenia międzykulturowe w dalszym życiu.

Jak AFS przygotuje Cię do udziału w programie

Poznaj społeczność AFS na całym świecie!