Stowarzyszenie AFS Polska Programy Międzykulturowe poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

Specjalista ds. komunikacji i marketingu

Główne zadania

  • systematyczne prowadzenie i monitorowanie działań komunikacyjnych w mediach społecznościowych (min, Facebook, Twitter, Snapchat, Instagram)
  • realizacja kampanii informacyjnych i promocyjnych zgodnie z wytycznymi AFS International w mediach społecznościowych oraz na stronie www
  • projektowanie i aktualizowanie materiałów marketingowych, tym drukowanych materiałów promocyjnych, prezentacji multimedialnych, gadżetów (współpraca z zewnętrznymi partnerami w zakresie tworzenia materiałów informacyjnych oraz graficznych)
  • obsługa i rozwój strony internetowej (aktualizacja treści, dbanie o estetykę i przejrzystość strony, tworzenie nowych podstron zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem)
  • prowadzenie newsletter ’a Stowarzyszenia
  • przygotowywanie krótkich filmów promocyjnych
  • monitoring efektywności prowadzonych działań
  • budowanie relacji ze społecznością osób skupionych wokół Stowarzyszenia
  • współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia i wiedzy w zakresie komunikacji on-line (strona www, media społecznościowe);
  • umiejętność zarządzania stronami WordPress (CMS)
  • dobrej znajomości MS Office oraz obsługi programów graficznych;
  • lekkie pióro i umiejętność pisania lub redagowania treści w języku polskim oraz angielskim
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność;
  • inicjatywa w działaniu i proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników;
  • dokładności i wysokiej jakości pracy

Oferujemy:

  • pracę w organizacji o globalnym zasięgu , która dynamicznie się rozwija i jest liderem w swojej branży
  • elastyczny czas pracy
  • pracę energicznym i doświadczonym zespole
  • możliwość udziału w szkoleniach w Polsce i za granicą
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz zaangażowania w prace

Miejsce pracy: Piekary (12 km od Krakowa), częściowo zdalnie

Wymiar pracy: 20 godzin tygodniowo

Proces aplikacji

CV wraz z przykładami zrealizowanych projektów (strona www, fanpage, filmik) prosimy przesyłać na adres: [email protected] do dnia 14 stycznia 2017.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.