Stowarzyszenie AFS Polska Programy Międzykulturowe

AFS Polska Programy Międzykulturowe jest międzynarodową, pozarządową organizacją non-profit, opartą na wolontariacie, której głównym celem jest tworzenie bardziej sprawiedliwego i pokojowego świata poprzez edukację międzykulturową rozwijającą umiejętności interpersonalne i kompetencje globalne (więcej na naszej stronie: poland.afs.org).

Koordynator ds. programów międzynarodowych

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy i listowny z rodzinami goszczącymi i wysyłającymi, placówkami oświatowymi i urzędami
  • sporządzanie i dostarczanie podań do placówek oświatowo-edukacyjnych
  • załatwianie spraw formalnych związanych z uzyskiwaniem wiz oraz legalizacją pobytu
  • prowadzenie korespondencji z biurami partnerskimi na świecie
  • prowadzenie procesów logistycznych związanych z pracą biura
  • wykonywanie koniecznych prac administracyjno-biurowych
Wymagania:
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z rodzicami i prowadzenia rozmów
  • nienaganna dykcja
  • znajomość pakietu Microsoft Office, obsługa poczty elektronicznej
  • umiejętność sporządzania i redagowania oficjalnych pism
  • nastawienie na realizację celów
  • język angielski na poziomie B2/C1
Oferujemy:
  • umowa o prace  / umowa zlecenia – forma do uzgodnienia | 40 godz./tyg.
  • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

    Wyślij swoje CV na maila: [email protected] wraz z klauzulą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).