Optymistycznie patrzymy w przyszłość i wierzymy, że jesienią nowi uczestnicy i rodziny goszczące będą mogli rozpocząć swoją wspólną, międzykulturową przygodę.

Zapraszamy do udziału w webinarium wszystkich zainteresowanych przyjęciem uczestnika do swojego domu oraz Rodziny , które zadeklarowały już uczestnictwo programie. Podczas spotkania podzielimy się z Państwem doświadczeniami z poprzednich edycji programu, opowiemy jak należy się przygotować podejmując decyzję o goszczeniu i odpowiemy na wszelki nasuwające się Państwu pytania. Spotkanie odbędzie się 28 lipca o godz. 20:00, a udział w nim nie zobowiązuje do goszczenia.

Aby dołączyć do spotkania wypełnij formularz rejestracyjny na dole strony . Po jego przesłaniu otrzymasz od nas link, który umożliwia dołączenie do spotkania.

 

HOST FAMILY CAMPAIGN(4)

Na czym polega program goszczenia AFS?

Goszczenie ucznia z innego kraju w Twoim domu to wspaniały sposób, żeby nauczyć się nowej kultury i podzielić się swoimi tradycjami i stylem życia. Począwszy od wspólnego przygotowywania posiłków po zwiedzanie miejscowych muzeów – wszystko, co będziecie wspólnie robić, będzie doskonałą okazją do odkrywania i doceniania swojej własnej kultury i doświadczania różnic, jakie są pomiędzy Wami a Waszym Gościem.

Dowiedz się więcej

Webinarium o programie goszczenia - 28 lipca godz. 20.00