Wywiad z organizatorem II edycji  „Kultury na talerzu” – wolontariuszem AFS Wojtkiem.

„Kultura na talerzu” to międzynarodowe wydarzenie dla uczniów i uczennic szkół średnich. II edycję poprowadzili uczestnicy wymiany AFS: Fuka z Japonii, Gabriele z Włoch oraz Stefan z Gwatemali.

Posłuchajcie!