AFS oczami nauczyciela
Bez kategorii

AFS oczami nauczyciela

Programy międzykulturowe AFS Programy Międzykulturowe sposobem na rozwijanie najważniejszych kompetencji przekrojowych w ramach skutecznego łączenia edukacji formalnej i nieformalnej w szkole średniej.   Dlaczego AFS Programy Międzykulturowe?  Stowarzyszenie AFS Programy Międzykulturowe to…

photo_47586_1487752488_big
Media o nas

Wywiad w Radio Merkury

Dziś w Radio Merkury gościły nasze wolontariuszki Kalina Olejniczak i Kasia Piskorska, a także Gaye z Turcji i Anna z Włoch! Bardzo Wam dziękujemy za tak dobry wywiad!

tvs
Media o nas

Reportaż w TVS Telewizja Sędziszów Małopolski

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Małopolskim kilkoro naszych uczestników wymiany opowiadało o programach AFS i ich międzykulturowych doświadczeniach. Reportaż ze spotkania przygotowała TVS Telewizja Sędziszów Małopolski.…

m16968574OG-FACEBOOK-WYBORCZAPL
Media o nas

Artykuł w Gazecie Wyborczej

Na łamach internetowej wersji Gazety Wyborczej ukazał się artykuł o naszych programach wymian! Bardzo dziękujemy Emilii i Kalinie, naszym wolontariuszkom z Poznania, za zaangażowanie!

photo_39671_1456635619_big
Media o nas

Audycja w Polskim Radiu Rzeszów

Uczestnik naszego programu w roku szkolnym 2017/2018 Erik Piantoni z Włoch ponownie przyjechał do Polski. Razem z mamą goszczącą – Mają Ignaś, opowiedział o swoich doświadczeniach w Polskim Radiu Rzeszów.

radio-gdańsk
Media o nas

Audycja w Radio Gdańsk

AFS Polska w Radio Gdańsk S.A. – jednej z największych rozgłośni na Pomorzu! Uczniowie z całego świata przyjechali do naszego kraju, żeby poznać naszą kulturę i obalić stereotypy. My pojechaliśmy z…

logo1
Media o nas

Audycja w Radio Lublin

W ubiegły weekend, miasto Zamość świętowało rocznicę odzyskania niepodległości! Radio Lublin przygotowało ciekawą audycję o tym wydarzeniu! Posłuchajcie!

d003f955a0fbe0cd2fe5316f57899205_wide_705x396
Media o nas

Audycja w Radio Kraków

AFS Polska znów zawitało w mediach! Azra, nasza uczennica z Turcji, Erik z Włoch i Sourcream z Tajlandii udzielili dziś świetnego wywiadu dla Radio Kraków! Posłuchajcie! 

radiocentrum
Media o nas

Audycja w Radio Centrum

Lubelskie Radio Centrum, przygotowało reportaż o niezwykłym międzykulturowym wydarzeniu, zorganizowanym przez naszych wolontariuszy AFS z Lublina! Posłuchajcie za co nasi uczniowie pokochali Polskę i jak się odnajdują w naszym kraju!