AFS oczami nauczyciela
Bez kategorii

AFS oczami nauczyciela

Programy międzykulturowe AFS Programy Międzykulturowe sposobem na rozwijanie najważniejszych kompetencji przekrojowych w ramach skutecznego łączenia edukacji formalnej i nieformalnej w szkole średniej. Dlaczego AFS Programy Międzykulturowe? Stowarzyszenie AFS Programy Międzykulturowe to międzynarodowa…

Oświadczenie
Bez kategorii

Oświadczenie

Informujemy, że AFS Polska nie odpowiada za treści zamieszczane przez p. Aleksandrę W. J. oraz osoby z nią związane, jak również za nieautoryzowane wykorzystywanie materiałów i udostępnianie wizerunków uczestników programów…

photo_47586_1487752488_big
Media o nas

Wywiad w Radio Merkury

Dziś w Radio Merkury gościły nasze wolontariuszki Kalina Olejniczak i Kasia Piskorska, a także Gaye z Turcji i Anna z Włoch! Bardzo Wam dziękujemy za tak dobry wywiad!

tvs
Media o nas

Reportaż w TVS Telewizja Sędziszów Małopolski

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Małopolskim kilkoro naszych uczestników wymiany opowiadało o programach AFS i ich międzykulturowych doświadczeniach. Reportaż ze spotkania przygotowała TVS Telewizja Sędziszów Małopolski.…

m16968574OG-FACEBOOK-WYBORCZAPL
Media o nas

Artykuł w Gazecie Wyborczej

Na łamach internetowej wersji Gazety Wyborczej ukazał się artykuł o naszych programach wymian! Bardzo dziękujemy Emilii i Kalinie, naszym wolontariuszkom z Poznania, za zaangażowanie!

photo_39671_1456635619_big
Media o nas

Audycja w Polskim Radiu Rzeszów

Uczestnik naszego programu w roku szkolnym 2017/2018 Erik Piantoni z Włoch ponownie przyjechał do Polski. Razem z mamą goszczącą – Mają Ignaś, opowiedział o swoich doświadczeniach w Polskim Radiu Rzeszów.

radio-gdańsk
Media o nas

Audycja w Radio Gdańsk

AFS Polska w Radio Gdańsk S.A. – jednej z największych rozgłośni na Pomorzu! Uczniowie z całego świata przyjechali do naszego kraju, żeby poznać naszą kulturę i obalić stereotypy. My pojechaliśmy z…

logo1
Media o nas

Audycja w Radio Lublin

W ubiegły weekend, miasto Zamość świętowało rocznicę odzyskania niepodległości! Radio Lublin przygotowało ciekawą audycję o tym wydarzeniu! Posłuchajcie!

d003f955a0fbe0cd2fe5316f57899205_wide_705x396
Media o nas

Audycja w Radio Kraków

AFS Polska znów zawitało w mediach! Azra, nasza uczennica z Turcji, Erik z Włoch i Sourcream z Tajlandii udzielili dziś świetnego wywiadu dla Radio Kraków! Posłuchajcie! 

radiocentrum
Media o nas

Audycja w Radio Centrum

Lubelskie Radio Centrum, przygotowało reportaż o niezwykłym międzykulturowym wydarzeniu, zorganizowanym przez naszych wolontariuszy AFS z Lublina! Posłuchajcie za co nasi uczniowie pokochali Polskę i jak się odnajdują w naszym kraju!