Nowe gażdżety reklamowe AFS Polska i ich nowy system zamawiania!

Bluza bordowa? Bluza granatowa? Koszulka tradycyjna czy okazjonalna  jako wyraz solidarności z wszystkimi grupami społecznymi? A może jedyna w swoim rodzaju czapka? Producent naszych gadżetów – RASCAL INDUSTRY – zajmie się dystrybucją koszulek, bluz oraz czapek AFS. Każdy gadżet możecie kupić poprzez sklep internetowy firmy RASCAL. Wolontariusze AFS Polska mają specjalny rabat, aktywny po wpisaniu kodu. Kod jest jednorazowy, ale możecie na niego kupić wiele produktów za jednym razem. By uzyskać kod skontaktujcie się z nami: [email protected]!

Bardzo zachęcamy do ich zakupu wszystkich naszych Wolontariuszy, Mentorów, Koordynatorów, Rodziny Goszczące, Sympatyków AFS oraz uczestników i absolwentów naszych programów wymian, by wspólnie budować nasz #teamspirit i promować #AFSeffectOdbiór osobisty zawsze jest za darmo i zawsze na Rzeźniczej 4 w Krakowie w naszym biurze!

Skuście się 🙂

kjbegjoggofgkbkj

Zamów Fotoksiążkę AFS!

Organizacja AFS Polska we współpracy z firmą UWOLNIJ KOLORY oferuje możliwość zamówienia niepowtarzalnego albumu w kolorach i motywach AFS, dostępnego wyłącznie dla uczestników i rodzin związanych z programem.

Dowiedz się więcej!