Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Trenera/ Koordynatora ds. Rozwoju Organizacji

Miejsce pracy: Kraków, ul. Rzeźnicza 4 / ośrodek szkoleniowy

Opis stanowiska:

  • kontakt z wolontariuszami,
  • szkolenia dla wolontariuszy (cykliczne zgodnie z ułożonym harmonogramem),
  • przygotowanie i nadzorowanie seminariów dla uczestników (cykl goszczenia i wysyłania),
  • przygotowanie wolontariuszy do prowadzenia warsztatów,
  • monitorowanie raportów miesięcznych,
  • koordynacja i nadzorowanie projektów rozwojowych wolontariuszy,
  • edukacja międzykulturowa (ICL) & międzynarodowe projekty szkoleniowe,
  • dyżur przy telefonie alarmowym,
  • w miarę zapotrzebowania prace biurowe oraz pozostałe czynności związane z pracą na stanowisku Koordynatora ds Rozwoju Organizacji.

Wymagania:

  • umiejętność współpracy z grupami zróżnicowanymi wiekowo jak i kulturowo,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • sporadyczna dyspozycyjność weekendowa (w zależności od organizowanych spotkań lub wydarzeń),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność koordynowania projektów oraz zarządzania zespołem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność autoprezentacji i swoboda wypowiedzi na forum publicznym,
  • obowiązkowość, sumienność, dokładność,
  • samodzielność i dynamizm w działaniu,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania dobrych relacji,
  • mile widziane doświadczenie w formie pracy społecznej (na przykład współpracy z organizacjami pozarządowymi lub wolontariuszami).

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się międzykulturowej organizacji, która jest częścią wielkiej światowej sieci z ponad stuletnią tradycją,
  • możliwość rozwijania się w zakresie edukacji międzykulturowej,
  • umowa o pracę/umowa zlecenie – forma do uzgodnienia,
  • pracę 20 godz./tyg. od poniedziałku do piątku (z możliwością współpracy w pełnym wymiarze godzin),
  • pracę na samodzielnym stanowisku z ogromnymi możliwościami realizacji swoich pomysłów i wizji,
  • przeszkolenie ze struktur i charakteru organizacji.

Proces aplikacji:
CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie AFS Programy Międzykulturowe Polska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”