Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko pracownika ds. marketingu i komunikacji

Miejsce pracy: Kraków, ul. Rzeźnicza 4
Przewidywana data rozpoczęcia współpracy: między 1 a 15 września 2021

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie mediami społecznościowymi AFS Polska (Facebook, Instagram), w tym planowanie i realizacja kampanii reklamowych oraz odpisywanie na wiadomości
  • zarządzanie i aktualizacja strony internetowej AFS Polska
  • przygotowanie i dystrybucja newslettera AFS POL NOW
  • zarządzanie kanałem AFS Polska na YouTube
  • komunikacja z wolontariuszami za pośrednictwem odpowiedniej grupy na Facebooku
  • promocja AFS
  • pozyskiwanie i gromadzenie materiałów reklamowych

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznosciowych (Facebook, Instagram) bądź kierunkowe wykształcenie wyższe (zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby w trakcie studiów)
  • umiejętność zarządzania stroną internetową w WordPress
  • znajomość programów do obróbki zdjęć i wideo
  • zainteresowanie tematyką edukacji międzykulturowej, współpracy międzykulturowej, wolontariatu lub podróżniczą będzie plusem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność umiejętność ustalania priorytetów,
  • samodzielność i dynamizm w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w formie pracy społecznej (na przykład współpracy z organizacjami pozarządowymi lub wolontariuszami)

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się międzykulturowej organizacji, która jest częścią wielkiej światowej sieci z ponad stuletnią tradycją
  • możliwość rozwijania się w zakresie edukacji międzykulturowej
  • umowa o pracę/umowa zlecenie forma do uzgodnienia
  • pracę 20 godz./tyg. od poniedziałku do piątku
  • pracę na samodzielnym stanowisku z ogromnymi możliwościami realizacji swoich pomysłów i wizji

Proces aplikacji:
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
[email protected] do 15 sierpnia 2021. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie AFS Programy Międzykulturowe Polska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Będziemy na bieżąco zapoznawać się z przesłanymi dokumentami i prowadzić kolejne etapy rekrutacji, w związku z czym rekrutacja może zakończyć się wcześniej. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Pierwszym etapem rekrutacji jest przesłanie na podany wyżej adres CV i listu motywacyjnego. Drugim etapem będzie wykonanie zadań, sprawdzających umiejętności z zakresu marketingu i komunikacji w mediach społecznościowych. Jako trzeci etap rekrutacji przewidziana jest rozmowa kwalifikacyjna.