Empowering Teachers for Automatic Recognition (ETAR)

to finansowany przez Komisję Europejską projekt, którego celem jest wypracowanie modelu uznawania efektów kształcenia uczniów i uczennic w ramach długoterminowych mobilności edukacyjnych (w tym realizowanych w ramach programu Erasmus+) w Polsce, Estonii i Belgii.

Krajowe Forum Ekspertów

Forum ekspertów to przestrzeń dyskusji, a także projektowania inicjatyw niezbędnych do efektywnego i korzystnego umiędzynarodowienia w polskiej edukacji.

Członkiem Forum może zostać każdy, kto chce się zaangażować w działania na rzecz wzmocnienia i rozwoju systemu edukacyjnego w Polsce i w Europie.

Dowiedz się więcej o Forum Ekspertów
szkolenie dla nauczycieli ETAR (1)

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI (PEŁNE FINANSOWANIE Z PROJEKTU)

Zapraszamy kadrę nauczycielską szkół średnich ogólnokształcących do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym uznawalności efektów kształcenia uczniów w toku długoterminowych zagranicznych mobilności edukacyjnych. Szkolenie jest częścią projektu ETAR finansowanego przez Komisję Europejską.

Najbliższe szkolenia:
Białystok, 1-2 marca 2024 r. | trenerka dr Anna Młynarczuk-Sokołowska (zgłoszenia do 16 lutego)
Warszawa, 15-16 marca 2024 r. | trenerka dr Beata Karpińska-Musiał (zgłoszenia do 1 marca)
Dowiedz się więcej o szkoleniu

Zapisz się na szkolenie

Konferencje podsumowujące projekt ETAR

Mechelen (Belgia), 13-14 marca 2024 r.
Kraków (Polska), 27 września 2024 r.

Konferencja w Krakowie będzie miała charakter podsumowujący polską aktywność w ramach międzynarodowego konsorcjum ETAR, opracowującego model uznawalności wykształcenia uczniów szkół ponadpodstawowych w trakcie długoterminowych mobilności.

Formularz rejestracyjny na konferencję w Krakowie