Stypendia AFS POLSKA


Oferta stypendiów/dofinansowań AFS Polska jest aktualizowana na bieżąco, ponieważ jest dedykowana dla konkretnego programu i kraju. Kandydaci ubiegający się o stypendium AFS Polska zobowiązani są do przedłożenia dodatkowych dokumentów oraz zaangażowania podczas programów wymiany w działania podejmowane przez AFS Polska w celu szerzenia idei, wartości i misji AFS.

Oferta na programy 2024/25

7

Program roczny w Turcji

Regularny koszt wyjazdu na roczny program to €8 640, by skorzystać z dofinansowania w wysokości €3 000 aplikuj na [email protected].

Dowiedz się więcej
15

Program roczny w Niemczech

Regularny koszt wyjazdu to €8940, by skorzystać z dofinansowania w wysokości €2500 aplikuj na [email protected]. Stypendium sponsorowane jest przez fundację Helga-von-Hofmann.

Dowiedz się więcej
Program w Hongkongu

Program roczny w Hongkongu

Na program roczny przewidziane jest stypendium w wysokości €2 000, w tym przypadku koszt programu wynosi €8 330 (regularny koszt bez stypendium €10 330), by skorzystać z dofinansowania aplikuj na [email protected].

Dowiedz się więcej
Program we Włoszech

Program roczny we Włoszech

Na program roczny przewidziane jest stypendium w wysokości €2 000, w tym przypadku koszt programu wynosi €4 960 (regularny koszt bez stypendium €6 960). Aby skorzystać z dofinansowania, aplikuj na [email protected].

Dowiedz się więcej
Program w RPA

Program trymestralny w RPA

Na program trymestralny przewidziane jest stypendium w wysokości €2 000, w tym przypadku koszt programu wynosi €4 590 (regularny koszt bez stypendium €6 590). Aby skorzystać z dofinansowania, aplikuj na [email protected].

Dowiedz się więcej

Jak otrzymać stypendium?

Sprawdź

Stypendia innych darczyńców

AFS Programy Międzykulturowe Polska cieszy się poparciem wielu instytucji. Osoba zainteresowana wzięciem udziału w wymianie może zwrócić się do jednostek samorządowych, darczyńców indywidualnych, różnych fundacji i przedsiębiorstw. Wnioskodawca zawsze winien mieć na uwadze motywacje danej fundacji czy przedsiębiorstwa (np. priorytetem danej firmy może być sponsorowanie jedynie dzieci własnych pracowników). Proponujemy, by w pierwszej kolejności zwrócić się z wnioskiem o dofinansowanie wymiany międzykulturowej do jednostek samorządowych lub własnego pracodawcy. AFS Polska służy merytorycznym wsparciem podczas całego procesu ubiegania się o dofinansowanie. W ubiegłych latach uczestnicy programów wymiany międzykulturowej skorzystali ze wsparcia m.in.: Fundacji im ks. Siemaszki, Fundacji TDJ, firmy EGO, firmy Ferrero, firmy ZEISS oraz innych darczyńców.

ferrero

Stypendium FERRERO

Więcej informacji

Stypendia w poprzednich latach